ВУЗ ШАГ
 
Новокодацький район КЗО "ДНЗ №235"ДМР "ШПАЧОК"
We welcome you to our site!


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
News


Nov 22, 2017
ПАМ ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ "Безпека у вашому домі".
Попередження пожежі від пустощів та необережного поводження з вогнем.

Nov 14, 2017
Педагогічна рада "Формування якісного рівня патріотичного виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності.
Про формування громадянської компетентності дошкільників. Народознавство, як засіб морального виховання .Про підсумки огляду-конкурсу національних куточків в ДНЗ.

Nov 13, 2017
Памятка для батьків
Памятка для батьків

Nov 13, 2017
Тиждень знань з безпеки дорожнього руху.
На виконання наказу управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 01.11.2017 року № 283 "Про затвердження Комплексного плану основних заходів із безпечної життєдіяльності дітей та учнівськох молоді на 2017-2018 навчальний рік", відповідно Законів України "Про охорону праці", "Про освіту", "Про дорожній рух" та з метою вироблення навичок безпечної поведінки у дітей з 13.11.2017 по 17.11.2017 в ДНЗ був проведений Тиждень знань з безпеки дорожнього руху.

Oct 13, 2017
ДЕНЬ ЗАХИСНИКА́ УКРАЇ́НИ
14 жовтня українці відзначають День захисника України, який заснований 2015 року, коли в країні повним ходом вже йшла війна. Саме тому червоний колір цієї дати на календарі натякає на кров. Свято відзначається в день святої Покрови Пресвятої Богородиці разом з Днем Українського козацтва. Колись французький дипломат в 1788 році писав, що Покрова Пресвятої Богородиці була для козаків особливим святом. Тому в пам'ять про наших військових, які, як і колись козаки, що піднімалися на оборону Січі, офіційно був обраний саме цей день.

Sep 27, 2017
27 вересня - День дошкільного працівника
Дошкільний вік - один із найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починаємо прищеплювати любов до природи, довколишнього світу, любов до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров'я дитини, формується особистість і вектор моральності, але й відбувається якесь незриме таїнство, яке проходить тільки на рубежі поколінь - передача нашої спільної спадщини...

All news